Наша компанія виконує роботи по бурінню свердловин на воду у Львові та Львівській області, облаштуванню свердловин, підбір глибинних насосів та встановлення системи фільтрації води. Також ми виконуємо роботи по бурінню під теплові насоси(геотермальні зонди) та алмазне буріння отворів. На всі наші роботи та встановлене обладнання надається гарантія.

Буріння на воду у Львові та Львівській області ми виконуємо гідравлічною установкою RotoBur T-200 на базі УАЗ та малогабаритними установками RotoBur T-70. Буріння виконується роторним способом з промивкою. Термін виконання робіт залежить від геологічного розрізу та населеного пункту.

Наша компанія проводить роботи по облаштуванню свердловини (бурові роботи під ключ), підбору та монтажу насосного та водоочисного обладнання, підведення води у будинок. Також виконуємо хімічний аналіз води.

Ми можемо виконати буріння свердловини малогабаритною буровою установкою у важкодоступних місцях за оптимальними цінами. Така установка не нанесе шкоди ландшафту Вашої ділянки та здешевить процес буріння.

Ми запропонуємо нашим клієнтам найоптимальніші та найефективніші варіанти водопостачання будинку, підберемо потрібну глибину, тип та конструкцію свердловини, розрахуємо необхідний об’єм чистої води що зможе надходити у будинок.

Власна свердловина забезпечить вас чистою водою!

  • Ніяких оплат по лічильнику.
  • Не залежите від ЖЕКу або водоканалу.
  • З моменту буріння свердловини і підведення води в будинок – ви самі собі хазяїн.
  • Ми впевнені в тому, що робимо свою роботу правильно та якісно!