Буріння під теплові насоси

Буріння під теплові насоси

Буріння під теплові насоси виконується для подальшої установки геотермальних зондів та теплового насосу. Така система може забезпечити теплом приватний будинок, ферму, підприємство.

Потужні малогабаритні установки які ми використовуємо для буріння свердловин під теплові насоси мають ряд переваг і забезпечують мінімальну ціну буріння одного погонного метра свердловини та можуть використовуватися у важкодоступних місцях без нанесення шкоди ландшафту ділянки.

Буріння свердловин під теплові насоси і геотермальні джерела

Геотермальне буріння виконується для подальшого монтажу геотермального зонда. Сучасна відновлювальна система опалення, може забезпечити теплом: ферму, підприємство, приватний будинок практично безкоштовно – економія до 75 % від теплової потреби об’єкту.

Попередньо наші співробітники проводять оцінку геологічних розрізів які знаходяться на ділянці буріння, для визначення потрібної глибини та кількості свердловин.
Свердловини під теплові насоси вибирають відповідної глибини для отримання оптимальної теплопередачі грунту, що дозволить досягти максимальної продуктивності у роботі теплового насосу.

Після реалізації буріння свердловини під тепловий насос, в свердловину опускається спеціальний геотермальний зонд, який в подальшому з’єднується з насосною станцією.

Вартість буріння свердловини під тепловий насос

В залежності від глибини свердловини її діаметру, місця розташування об’єкта буріння – ми можемо запропонувати Вам мінімальну ціну буріння під теплові насоси по Львову та Львівській області – від 200 грн./м. Зверніть увагу на те, що ми використовуємо малогабаритні установки для буріння і це дозволяє проводити буріння в важкодоступних місцях та за мінімальної вартості метра погонного!

Параметри свердловин під теплові насоси

Наші бурові установки дозволяють бурити свердловини діаметром до 220 мм та глибиною до 180 метрів. Щодо швидкості буріння, то тут усе буде залежати від геології(географії буріння), але спираючись на досвід, можна сказати що свердловину 30-60 метрів можна пробурити протягом одного дня.

Будемо раді, якщо Ви бажаєте скористатися послугами нашої компанії з буріння свердловин під теплові насоси для реалізації системи з використанням геотермальних джерел енергії. Нашою перевагою є досвід та знання, що дозволить скористатись найбільш продуктивною буровою технікою та інструментом для досягнення оптимальної продуктивності по швидкості та якості виконання бурових робіт, а також виконання робіт у важкодоступних місцях та облаштованих ділянках, при мінімальній шкоді для ландшафту.