Облаштуванням свердловин називають комплекс робіт (включно з необхідним обладнанням) для підйому води з глибини і введення її в будинок. Облаштування свердловини настільки ж важливий комплекс робіт, як і саме буріння. Наша компанія має необхідні можливості та досвід щоб виконати усі необхідні роботи по правильному облаштування свердловин у Львові та Львівській області. Ми використовуємо тільки надійне і високоякісне обладнання, а наші фахівці професійно та швидко виконують монтаж обладнання.

4

При облаштування свердловини виконують зовнішні та внутрішні роботи.

До зовнішніх робіт зазвичай відносять: облаштування кесона або колодязя, монтаж насосного обладнання, монтаж оголовка та влаштування трубопроводу до будинку.

Підбір насосного обладнання є дуже важливим та відповідальним в організації водопостачання. Для правильного вибору використовують паспортні дані свердловини, такі як: діаметр обсадної труби, статичний та динамічний рівень води, глибина та дебет свердловини, та враховують вимоги замовника.

Колодязь або кесон служить для розміщення в ньому обладнання, захищає труби від замерзання та використовується для подальшого обслуговування свердловини. В залежності від різних особливостей ґрунту кесон може бути різної форми та виготовлений із різних матеріалів(пластик, метал або бетон). Також, у випадку відсутності місця у будинку, у кесоні можна розмістити гідроакумулятор, автоматику та систему водоочистки.

Оголовок свердловини – це герметичний захист від зовнішнього забруднення та ґрунтових вод, який покращує експлуатаційні характеристики обладнання та служить основою для кріплення підвісного насоса.

Внутрішні роботи – це монтаж системи підготовки води, установка автоматичної системи для регулювання роботи подачі води: гідроакумулятора, кранів, датчиків, реле тиску і панелі керування.

Одним з важливих етапів облаштування свердловини є установка водяного бака із спеціальною мембраною – гідравлічного акумулятора, який служить для захисту від гідроударів та дає додатковий запас води. Гідроакумулятори бувають різного об’єму та підбираються по обсягу споживання води.

Автоматика або реле тиску працює за принципом розмикання електричного кола, внаслідок чого включається або виключається свердловинний насос. Монтаж і регулювання системи автоматики водопостачання служить для безперебійної подачі води споживачу та захищає насос від надмірного вмикання.

Принцип дії такої системи: при включенні насос заповнює бак гідроакумулятора, виключається і вода в систему надходить вже з нього. При падінні тиску в баку(до заданого) насос автоматично включається і підкачує воду в гідроакумулятор. Система кульових кранів забезпечують перекриття води в магістраль, на гідроакумулятор, відведення на полив і т.д., іншими словами створюють зручність і безпеку експлуатації в залежності від Ваших вимог.

Звичайно, облаштування свердловини можна виконати і своїми руками. Але хочемо нагадати, що неякісний монтаж може призвести до передчасного виходу з ладу обладнання, застряганню або обриву насоса. Для виконання таких робіт слід мати спеціальні навички і знання.

Тому ми радимо перекласти цю роботу на плечі наших фахівців з величезним досвідом в даній сфері. Роботи виконуються акуратно та грамотно, так як подальша робота обладнання та зручність у користуванні залежить від їх якісного монтажу. Будь-яка помилка в монтажі може привести до пошкодження обладнання або свердловини, оскільки насос встановлюється з граничними допусками згідно характеристик свердловини. Тут потрібні спеціальні інженерні знання та досвід, а часом і професійна інтуїція.

Ми виконаємо швидкий і якісний монтаж, позбавимо наших замовників від зайвих турбот і помилок та забезпечимо тривалу та безперебійну роботу обладнання.

Правильно підібране та змонтоване обладнання – це запорука довгої роботи Вашої свердловини та обладнання для водопостачання.