Буріння свердловин на воду у Львові

буріння свердловин на воду

Ми буримо свердловини на воду

Наша компанія багато років професійно займається бурінням свердловин на воду і має великий досвід в цій області.

Якщо Ви маєте свою ділянку, і плануєте розпочати будівництво, або вже побудували, і хочете провести воду в будинок – ми якісно і в найкоротші терміни виконуємо всі необхідні роботи по бурінню та водопостачанню Вашого будинку.

Ви отримаєте воду. Які б не були умови, ми зробимо Вам свердловину!

  • визначення глибини залягання водоносного шару;
  • буріння в важкодоступних місцях;
  • буріння в скельних породах.

Скільки коштує зробити свердловину на воду?

Вартість буріння свердловини залежить від її глибини та складності грунтів. Наприклад, буріння свердловини з використанням пластикової обсадної труби, – від 350 грн /метр (труба 125/6 мм). У вартість входять транспорті витрати, усі матеріали(труби, фільтра, цемент, бентоніт). Також ми самі забезпечуємо себе водою для буріння та надаємо відому нам інформацію щодо глибини свердловини та якості води.

Ми виконуємо буріння свердловин для водопостачання на безнапірні та напірні або артезіанські підземні води. Вони відрізняються по глибині, типу водоносних горизонтів і якості підземних вод.

Вода в самому верхньому шарі порід називається верховодка. Верховодка живиться від дощових і талих вод. Зазвичай, така вода непридатна для пиття і господарських потреб, через забрудненість і великий вміст органічних речовин, що потрапляють з ґрунту або розташованих поблизу водойм.

Основним джерелом водопостачання будинку є водоносні горизонти. Ґрунтові води розташовані під землею шарами: водоносний або сухих шар піску змінюється водотривким шаром з глини або суглинку, які плавно переходять у твердіші ґрунти, такі як мергель, вапняк або гіпс. Водоносні горизонти відрізняються різною глибиною залягання, можуть бути безнапірними і напірними, мало дебетними і високо дебетними. Рівень води у таких водоносних шарах зберігається і в посушливу погоду, на відміну від верховодки.

Фільтрові, безфільтрові, кондукторні та комбіновані свердловини на воду

Буріння фільтрових свердловин (“на пісок”) дозволяє отримати воду з водоносного піску, за умови наявності такого шару(плавучого піску) на Вашій ділянці. В процесі буріння весь пісок вимивається, а в свердловину монтується обсадна колона з фільтром грубої очистки. Роботи по бурінню такої свердловини зазвичай виконується протягом 1-2 днів.

Як правило, ця вода чиста, придатна для пиття, приготування їжі, поливу ділянки і т.д., за рахунок природної фільтрації в пісках. Така фільтрова свердловина “на пісок” виробляє до 3 кубічних метрів води на годину (дебет свердловини), що цілком достатньо для побутових цілей.

Без фільтрові свердловинами або «свердловини з відкритим стволом» називають свердловини, пробурені в твердих породах. Тут технологія дещо інакша: спочатку буримо великім діаметром до твердих порід(мергель, вапняк, гіпс), монтуємо трубу та тампонуємо (бетонуємо) позатрубний простір. Пізніше, коли бетон застигає, буримо меншим діаметром в обсадній колоні відкриваючи водяні джерела – вода надходить через тріщини в породі.

Артезіанські свердловини – це один із видів безфільтрових свердловин. В таких свердловинах рівень води значно вищий водоносного шару, а у деяких випадках відбувається самовилив – свердловина «фонтанує». Це напірні води, вони залягають між двома водотривкими шарами, за рахунок чого постійно відчувають гідростатичний тиск. Артезіанські води залягають на глибині від 20 до 400 (і більше) метрів у водоносних вапняках, мергелях, піщаниках або інших породах. Артезіанські басейни простягаються на сотні кілометрів, і область їх живлення може перебувати далеко від місця забору води. Для таких свердловини характерний високий рівень дебету (до 1000 літрів в хвилину).

Комбіновану та кондукторну конструкцію свердловини застосовують набагато рідше і зазвичай для збільшення дебету води в умовах, коли це доцільно.

Для буріння свердловини достаньо 2-3 м2 та зручно виконувати такі роботи поряд з будинком, близько до водопровідних труб. Це економічний варіант, який здешевить облаштування свердловини. Також варто врахувати, що відстань від свердловини до вигрібної ями, септика, має бути не менше 20 м.

Наша компанія виконує буріння усіх видів свердловин та робить це якісно і в найкоротші терміни.