Наше підприємство AllBur  — це бурова компанія, яка надає широкий спектру послуг з буріння свердловин різного типу, їх облаштування, буріння під теплові насоси, а також займається виготовленням, підбором та продажем бурового обладнання та матеріалів для буріння.

Наша компанія розпочала свою діяльність з 2008 році і протягом багатьох років є потужним і надійним підрядником в галузі буріння. За час своєї роботи ми виконали і здали в експлуатацію понад 1500 об’єктів. На сьогоднішній день наша компанія є одним з лідерів у своїй галузі.

У нашій роботі ми розробляємо і впроваджуємо нові технології, підвищуємо якість і продуктивність обладнання, проводимо наукову діяльність з накопичення інформації про точність геологічних розрізів, потужності водоносних горизонтів, унікальності розташування геологічних пластів, досліджуємо хімічний складу води з метою його використання.

Індивідуальний підхід, якість, ефективність, відповідальність компанії роблять нас в сфері буріння надійними партнерами для наших клієнтів. Ми надаємо свої послуги як юридичним так і фізичним особам, великим підприємствам і малим компаніям, кортежним містечкам, а також тісно працюємо з виконробами.

Ми даємо якісну консультацію по конструкції свердловини і заляганню водоносних горизонтів, а також надаємо інформацію про тип свердловинного насоса і необхідного водоочисного обладнання. Бурові роботи ми виконаємо професійно і в максимально стислі терміни.

Гнучка цінова політика, якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволили нашій компанії отримати ділових партнерів у багатьох сферах, а серед наших клієнтів: «Бадер Україна», «Агрокультура Мостиська», «NJ Metal», будівельна компанія «ТВД» та інші.

Принципи і позиції нашої організації націлені на розвиток міцних і довгострокових партнерських відносин із Замовником.