Буріння під палі у Львові, Буріння під сваї

буріння під палаі у львові, буріння під сваї

Буріння свердловин під палі

шнековим способом є елементом будівельного процесу. Від правильності його організації та проведення залежить міцність майбутньої споруди. Фундамент на палях використовується при зведенні різних будівель: від котеджів до хмарочосів. Використання пальових конструкцій у фундаменті дозволяє витримувати більш серйозні навантаження, економити кошти при зведенні споруди, скоротити термін будівельних робіт.

Застосування будівельних паль дозволяє знизити навантаження на ґрунт, зменшити додатковий вплив на фундаменти сусідніх об’єктів, не допускає обваленню ґрунту.

Типи пальових фундаментів

Пальові фундаменти поділяються на два основних типи:

  • Забивний спосіб. Передбачає використання готових паль, виготовлених з металу або залізобетону в заводських умовах. Забивні палі можна занурювати в ґрунт, не вдаючись до попереднього буріння.
  • Набивний або ін’єкційний спосіб. В цьому випадку палі формуються в місцях їх монтажу. Використання набивного типу паль вимагає обов’язкового проведення буріння свердловини, яка пізніше заповнюються будівельним матеріалом, що формує готову палю.

Переваги набивних паль:

  • Шнекове буріння свердловин під палі не викликає вібрації при проведенні робіт, виключає деформацію і струс ґрунту
  • Роботи з буріння можна проводити як в щільній міській забудові, так і в складних геологічних умовах
  • Економія залізобетону. Технологія забивного методу передбачає необхідність зрізання верхніх частин паль після їх забивання на проектну глибину, що спричиняє перевитрати будівельного матеріалу, які іноді доходять до двадцяти відсотків від загального обсягу.
  • Набивні палі набагато зручніше встановлювати в ході реконструкцій та капітального ремонту інженерних споруд.

Технологія

Простим, надійним та найдешевшим способом буріння під буронабивні палі є шнекове буріння.Цей спосіб дозволяє проходити на необхідну глибину без використання промивної рідини та доступний для буріння практично будь-якого діаметру.Технологія передбачає обертання шнека, завдяки чому він занурюється, а ґрунт із забою піднімається і видається на поверхню.Після проходки проектної глибини свердловини, інструмент піднімається, а вниз опускають каркас буронабивної палі, який можна встановлювати тільки зверху. Після чого у свердловину подається бетон.

Досвідчені інженери нашої компанії фахово виконають роботи з буріння під палі і опори. Використання надійних технологій, багаторічний досвід виконання подібних робіт дозволяють якісно та в найкоротші терміни виконати роботи по бурінню під палі.